+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Veškeré zboží můžete objednat pohodlně i po telefonu:

(+420) 724719732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

Stanley Bradley

věštec a spisovatel

Čtvrtek 24.8.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dnešní den je dobrý na zbavení se zbytku strachu, pokud se to včera nepovedlo. Také je dobrý den na řešení sporů, u soudních a dnes je dobrým rádcem žena, což podporuje z tarotu karta Císařovna. Také je dobrý den na uzdravení, zejména ženy léčitelky budou mít úspěch. Je dobrý den na meditaci a pokud budete chtít dnes prozradit nějaké tajemství, tak to nedělejte. Pokud ale uděláte dobrý skutek, mnohonásobně se vám to vrátí. Co dnes uděláte pozitivního, bude „pod šťastnou hvězdou“, přinese to štěstí a úspěch. Symbolem dnešního dne je úspěch, zdar, pohostinnost, velkorysost, blahobyt. To se týká zejména partnerské oblasti. Můžete navázat i konstruktivní spolupráci s jinými lidmi.

Není dobrý den na cestování, cítím divné vibrace ve vzduchu a pokud musíte cestovat, tak je dobré dávat větší pozor než jindy. Hrozí nehody, problémy, nevyplatí se spěchat. Patrně bude dobré odmítnou dary, mohou být nevhodné a nemusí přinést štěstí. Je dobrý den na zbavení se starých způsobů, ulpívání na nesprávných názorech. Pokud to dnes nezměníte, hrozí rozchod. Pro mnohé bude dnešním dnem koncem utrpení. Dnes se určitě nevyplatí „slepé lpění na hmotě“. Proto dnes je dobré více opatrnosti, obezřetnosti, prozíravosti, aby nedošlo ke ztrátám.

I dnes není špatné mít při sobě gumáky, kdyby bylo někde hodně vody a přilbu, kdyby padaly kroupy. Stále cítím síru, nějaká sopka je naštvaná.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 3?

 

Středa 23.8.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Osudové štěstí, které vás může dnes čekat, když budete v pohodě a nebude se tomu bránit. Může se týkat nových nápadů, ale i lásky, pokud budete otevřeni novému vztahu a mít vyřešenu „minulost“. Rovněž můžete očekávat změnu ve svém životě, pokud jste na změnu připraveni. Mohou přijít nové nápady, nové myšlenky, které mohou znamenat zásadní změnu ve vašem životě. Dnes může pro někoho nastat den spravedlnosti. Kdo nezpůsobil rovnováhu a choval se čestně, bude mu přáno dosáhnout spravedlivého výsledku svého konání. Kdo se nechoval čestně, bude po zásluze potrestán.

Dnešní den upozorňuje na existenci zákona o příčině a následku, který by nás měl přinutit k neustálé sebekritice. Upozorňuje nás, že naše plány se vyplatí vystavovat zkouškám před tím, než uděláme závažná rozhodnutí.

Dnešní den rovněž upozorňuje, že strach je naším největším nepřítelem a může být vyvolán silami, které nás konfrontují s vlastním stínem. Pokud vás strach ovládá, je dobré změnit vlastní zakořeněné postoje a fantazírování a přijmout realitu života.

Stále hrozí sesuvy půdy. Chaos minulých dnů by mohl ovlivnit činnost techniky, zejména letadel.  Kim Čong-un má strach z vojenského cvičení u jižního souseda a je zalezlý v díře. Nás se to ale netýká.

Test sebepoznání:

Řekněte první číslo z čísel 0 až 10, které vás napadne.

 

Pátek 18.8.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes je lepší použít rozum, než intuici. Potom budete mít štěstí. Štěstí můžete mít dnes i v lásce, protože něco končí proto, že zítra začíná něco nového.

Není dobré začínat dnes něco nového, to by nemuselo mít dlouhého trvání. Dnes je den rychlých rozumových rozhodnutí. Zejména pokud chcete něco ukončit. Je dobré změnit bydliště, pokud jste to odkládali a máte něco připraveného, dnes to realizujte. Dnes by mohlo být dost lidí netrpělivých, cítím divnou nervozitu ve vzduchu. Raději neprovokujte, „mohlo by to vybouchnout“. Pokud máte zdravotní problémy, neoddalujte návštěvu lékaře, mohlo by jít o skrytou nemoc. Dnes cítím samé problémy, plno emocí, nervozity, odtažitosti a chladu. Raději zůstaňte doma a nic neřešte. Kdo nic nedělá, sice nic nezíská, ale ani nic nezkazí. Pokud něco skončí, nelitujte toho a věřte, že to je proto, aby mohlo začít něco nového. Ale můžete dokončit dílo, na kterém jste pracovali.

Stále někde hoří, tak si dávejte pozor a nekuřte kde se to nemá či nehodí. Pořád cítím síru, tak není dobré dělat výlety na okraje sopek.

Malá test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10?

Číst dál...

Čtvrtek 17.8.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla.

Dnešní den je dobrý na splnění si snů, po kterých jste toužili a nerealizovali. Také na lásku je dobrý den, tak jděte do společnosti. Určitě tam potkáte spřízněnou duši. Dnešní den by měl být plný vášně a rozkoše, což podpoří tarotová karta Síla. Pokud už partnera máte, je třeba střežit rovnováhu mezi dáváním a braním.

Dnes určitě nedostanete dárek, tak raději nic neočekávejte. Asi ani nic dnes nevymyslíte, tak řešení problémů nechte na jindy.

Je super dobrý den na oslavu života, pokud nemůžete oslavovat dosažení zářných cílů, nebo dobrých výsledků v pracovní oblasti. Pokud máte důvod oslavovat pracovní úspěchy, dosáhnete i uznání. Dnes je dobrý den na řešení zdravotních problémů, můžete najít způsob uzdravení či započít léčbu, která k uzdravení povede.

Dnes není dobré chtít radu od žen, buď si muži musí poradit sami, nebo řešení kde je třeba rady žen, nechat na jindy.

Dnešní den bude odhalena faleš, zneužití moci, je dobré nezapomínat, že co je jednou zaseto, také vzejde. V důležitých záležitostech je dobré požádat o radu neutrální osobnost, což by dnes měl být muž.

V Asii stále hrozí ohňostroj, tak se raději držte dále, nějací duševně nemocní lidé zase někde plánují narušit klid a pohodu. A do toho cítím síru z nějaké sopky.

Proto je dobré se radovat ze života a nenechat se rozhodit od nepřátel demokracie.

Test na sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Středa 16.8.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

V oblasti vztahů budeme pravděpodobně konfrontováni s náladovostí, nespolehlivostí, neupřímností, nebo pasivním očekáváním. Proto jednejte rázně. Dnes je dobrý den na změnu obecně, tedy i na změnu partnera, pokud uvažujete o konci vztahu. Vztah je dar a pokud jej již „dávat nechcete“, nikdo vás nemůže nutit, je to váš život. Je dobré přestat snít a začít žít a to naplno. Pokud jste odkládali změnu v životě, tak dnes a hned. A oslavte to.

Pokud trpíte nedostatkem energie, tak si běžte zaplavat, voda je dobrý zdroj energie, za hodinu budete nabití tak, že budete schopni „lámat skály“.

Karta Poustevník sděluje, že je dobrý den na meditaci, při které dojde k nalezení správného směru.

Dnes ale nevidím dobrý den na rady od někoho jiného. Nemusela by to být „rada nad zlato“. Dnes není dobré se v žádné záležitosti vystavovat riziku, ať už jde o hazardní hry či finanční investice.

Projekty, které dnes začnete, budou zkouškou vaší síly a trpělivosti a budou nakonec úspěšné.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?