+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Veškeré zboží můžete objednat pohodlně i po telefonu:

(+420) 724719732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

Stanley Bradley

věštec a spisovatel

Neděle 22.10.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na užívání s rodinou. Minulý týden byl náročný, proto by dnes bylo dobré odpočívat a držet se toho, že neděle je od slova nedělat. Kdo nic nedělá, sice nic nezíská, ale ani nepokazí. A dnes to vypadá, že by se toho více pokazilo.  Dokonce není dobrý den ani na řešení sporů, ani na cestování. To nechte na pondělí. Svou formu nabývá vše, co bylo patrně už po dlouhou dobu skryto a připravováno. Kdo „zasel vítr, sklidí bouři“, bohužel, zapůsobí „zákon odplaty“, to dnes platí dvojnásob. Koho potká problém, můžete si říci, že to byl „osud“ a jede se dál. A příště neopakovat stejné chyby. To se dnes týká zejména politiků, protože „už je rozhodnuto“. Dnes pro mnohé končí nějaké období a je šance se dostat „z bludného kruhu“. Je třeba to pojmout pozitivně, protože nemůže začít nic nového, dokud neskončí to „staré“. A většinou když něco skončí, tak proto, aby mohlo začít něco lepšího. Tak oslavte, že jste přežili a pokud nejde o život, jde o houby. A ty fakt letos rostly. Pokud nemáte s kým oslavovat neděli, můžete pozvat přátele do kavárny.

Kdo myslel a choval se pozitivně, nabízí se nové šance, které se právě teď začnou projevovat.

Stále vidím vítr, vodu, a bude jí zase dost. Tak raději dnes v gumákách. Někde zase budou padat meteority, tak místo na houby můžete sbírat nerosty. Za ty dají v muzeích víc než za ty houby.

Rakeťák je strašně nervózní, protože neví, co na něj kačer chystá.  Tak se stresem přejídá  a hrozí mu, že  praskne.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Pátek 20.10.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Pokud jste smutní, máte „temné myšlenky“ a máte pocit, že se nedaří, dnes to můžete změnit. Energie dnešního dne vás podpoří ve změně myšlení i konání. Dnes budete schopni pojmenovat příčinu a tím odstranit důsledek. Jak změnit život vás napadne nejlépe, když si půjdete zaběhat do lesa, nebo zacvičit do posilovny. Nebo zaplavat do bazénu a případné starosti nechat ve vířivce. Dnes to chce „klídek“, cítím divné napětí a patrně se projeví negace karty „Věž“. To vždy hrozí více havárií a problémů. Někteří lidé budou ovlivněni včerejším působením Měsíce (NOV), které může způsobit neklidné spaní a patrně má silnější účinky, než včera.  Proto dnes je lepší být zdrženlivý, dnes je lepší spoléhat sám na sebe. Je dobrý den na intelektuální činnost, studium, očistu „těla i duše“. Stejně jako včera lze začít nové projekty, ale tentokrát je lepší využít rozum, než intuici. Včera to bylo naopak. Kdo nedokončil změnu a „nový způsob“ nahlížení v oblasti, fyzična, emocionální či tvůrčí oblasti našeho života, může dnes dokončit.  

Někdo bude chtít způsobit chaos, jak u nás, tak někde v zahraničí. Asi bude více platit, že „Pátek, bláznů svátek“.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Čtvrtek 19.10.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Opět dobrý den na lásku, ale pozor, také o ni můžete přijít. Dnes je dobré dávat větší pozor na své věci, můžete díky své roztržitosti přijít nejenom o peněženku. Dnes se hodí si udělat větší radost, jako koupit si auto. Je čas zúčtování, bylo by dobré dořešit vše nevyřešené. Také je dobrý den na přehodnocení dosavadních hodnot. Pokud se dříve něco pokazilo a chcete to vrátit zpět, nebo napravit, tak dnes je na to dobrý den. Pokud se to nepovede, aspoň můžete říci, že jste udělali, co se dalo a uzavřít věc definitivně. Nevyřešený problém je břemeno a tímto se břemene zbavíte. Vždy když něco skončí, tak teprve potom může začít něco nového. A někdy změny přichází pozvolna a pokojně. Mentální energie dnešního dne je ukazatelem životní etapy, v níž bychom se plní energie a optimismu měli věnovat vlastním nápadům, plánům a záměrům. Procházka v přírodě nebo u vody ještě více podpoří „tok mentální energie“ do našeho podvědomí a tím i inspiraci.

Bohužel se ochladí, někde dokonce vidím sníh. Tak bude dobré se lépe obléci. Hrozí, že namrznou křídla nějakému letadlu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Středa 18.10.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dobrý den na lásku, seznamování. Určitě doporučuji vyrazit do společnosti. Dnes si můžete udělat radost, koupit nějakou drobnost, ale můžete potěšit své blízké nějakým drobným dárkem. Dnes nedoporučuji riskovat, nemuselo by se to vyplatit. Také pozor na infekce, jak se ochladilo, dost lidí má problémy s dýchacím ústrojím. Bakteriální infekce se „probouzí“, doporučuji užívat Oregáno, které je považováno za přírodní ATB (www.jakzitdlouho.cz).

Určitě nebude na škodu posilovat imunitní systém užíváním vitamínů a minerálů. Zejména B3, B6, C, Fosfor, Zinek, Selen, Koenzym Q10.

Pokud jste dokončili nějaké dílo, dnes je dobré s tím vyjít „na světlo“, dosáhnete uznání. Mžete dosáhnout harmonie mezi „duší a tělem“, to můžete při meditaci, nebo ve vířivce, kde se přitom nabijete energií. Pokud potřebujete v nějaké záležitosti učinit rozhodnutí, je pro to dnes dobrý den. Energie dnešního dne vás chrání před negativními vlivy. Pokud se rozhodnete pro vyřešení problému, nebo problémů, nebudete muset už mít strach z obav, pochybností, nedůvěry a sebepodceňování, které dřívějšímu rozhodnutí bránily.

Dnes si neberte klobouk, mohl by vám uletět.  Po záplavách stále hrozí sesuvy půdy a propadání země.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Úterý 17.10.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Je dobrý den na vyřešení sporů. Můžete mít geniální nápady, které přinesou finanční prospěch. Dokonce je možné začít něco nového, co přinese úspěch. Ale moc se nesvěřujte, závistivci budou žárlit. Jen to chce „jít na jistotu“, štěstí může mít zrovna dnes „volno“. Podle Tarotu karta „Císař“ zajišťuje sebevědomí, dosažení cíle, mocný ochránce. To podpoří dnešní jednání a obchody. Energie dnešního dne posílí i „Ženský princip“, takže bude podpora jak mužského, tak ženského principu. To podpoří i plodnost, tak kdo chce potomka, „hupněte na to“.

Je třeba dát pozor na obtěžování, hašteřivost, marnivost, to by se mohlo jako „protipól“ dnešní pozitivní energie objevit a někdo by vám mohl chtít radost z dnešního dne pokazit. Proto není dobré se nechat vyprovokovat. Proto je třeba dnešní den chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomení. Je dobrá doba na plánování. Pro někoho může být dnešní den samota přínosná. Při meditaci můžeme být otevřeni všemu novému, co v nás, ale i kolem, vyrůstá. Vědomé naslouchání vnitřnímu hlasu přinese nové poznatky a pohledy. Všechno má své zákonitosti a hranice. Všeho moc škodí, tak není dobré to s meditací přehnat, nebo použít nějaké podpůrné prostředky, jako drogu, mohlo by dojít k psychosomatickému onemocnění.

Je to divné, ale někde by se mohly objevit kroupy a větérek. Větší vítr se objeví mimo naše území, ale sesuvy půdy a záplavy hrozí stále. Dokonce cítím chlad ze sněhu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?