+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Veškeré zboží můžete objednat pohodlně i po telefonu:

(+420) 724719732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

STANLEY BRADLEY

věštec a spisovatel

Pondělí 11.12.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Platí, co je v charakteristice dnešního dne. Ideální den na rodinné radovánky, užívat s rodinou. Dobrý den na utužování vztahů, budování vztahu, věnovat se dětem. Proto není dobré přijímat návštěvy, nebo na ně chodit, pokud to není setkávání se v rodinném systému. Pro tvořivé podnikatele je dobrý kontakt se zahraničím, bude to úspěšné a je možné dosažení slávy a uznání, pokud uspějete například s prodejem svého díla. Dnes je den harmonie, klidu a míru. To se netýká lidí, kteří jsou „mimo reálná svět“ a nemají „duši ve svém těle“. Ti by měli třeba meditací sjednat nápravu svého „jiného stavu“.

Pro ty, kteří rodinu nemají, je dobré pořídit si pro „urychlení stavu“, který si představují, amulet, modrý kámen. Ten podpoří intuici a můžete být ve správný čas na správném místě a tím se seznámit. Pokud se nedaří delší dobu v oblasti partnerských vztahů, dnešní den je dobrý na analýzu stavu u zdroje energie (voda, stromy), kde získáte energii a díky ní hlubší vzhled do událostí okolo sebe a potom je můžete pozorovat ze správného úhlu. Vytrvalost a sebedisciplina nasměrují “šíp vašeho snu“ do cíle, i když některé okolnosti nasvědčují opaku. Je logické, že nemůže začít nic nového, dokud neskončí „to staré“. Vždy nové má přednost před starým. Pokud nemáte vyřešeny své problémy, je dobrý den „udělat čáru za minulostí“ – s tím souvisí odpustit, neočekávat, nelpět.

Lidí jsou nepoučitelní, stále vidím problémy na cestách, někde kvůli sněhu, jinde kvůli vodě, sesuvům půdy. Mnohé skupiny budou dělat problémy lidem s jiným názorem kvůli své netoleranci.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Sobota 9.12.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Radost ze včerejších dobrých zážitků přetrvává, ale současně se dostavuje u mnoha lidí strach, co bude. Strach je náš největší nepřítel, a kdo negativní myšlenku „zhmotní“, tomu se to podaří, protože negativní myšlenky se „zhmotňují“ o mnoho lépe než pozitivní. To na víc podporuje energie tarotové karty „Věž“. Vždy hrozí více nehod a nešťastných událostí. Ale přetrvává možnost dobrých nápadů a inspirací, proto je dobré myslet pozitivně a vše dobře dopadne. Dnes je dobré sázet na intuici a pokud se vám něco nezdá dobré, nerealizovat to. Je dobrý den na meditaci, n té nic pokazit nejde, navíc dnes můžete dojít k „osvícení“, což je opět inspirace. V průběhu meditace můžete navázat  díky hlubokým duchovním zážitkům kontakt s vlastní jasnozřivostí. Neuškodí ani dobrá přednáška, či návštěva kulturního zařízení.

Dnešní den je dobrý na vyjasnění si nevyjasněných nedorozumění v rodinném systému, proto je dobré uspořádat rodinnou oslavu života a tam nastolit řešení problémů, opustit starých nepochopených rodinných vzorců a můžete společně začít realizovat nová předsevzetí.

Pokud nebudete riskovat a budete poslouchat rozum v obchodních záležitostech, uděláte dobře, tím zajistíte bezpečí a ochranu pro rodinný systém.

Někde se zatřese zem, tak je dobré dávat pozor, abyste nespadli do díry.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Pátek 8.12.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dobrý den téměř na vše. Udělejte si radost, bude dvojnásobná. Bude se dařit vše, do čeho se pustíte. A můžete mít přímo ďábelské nápady, které přinesou peníze. Tak pokud nemáte inspiraci, je dobré si jít zaběhat, nebo do vířivky, do nějakého chrámu, zkrátka tam, kde inspirace „naskočí“ do našeho podvědomí. Úspěch může přijít jen k tomu, kdo si věří a věří svým nápadům. Potom je schopen myšlenky zhmotňovat. Dnes můžete věřit i „osudovému úspěchu“, pokud jste udělali, co se může a má, tak se můžete na úspěch a dobý výsledek už těšit. Je super den i na běžné malé radosti, na které jindy není čas, stačí maličkosti, jdete s dětmi či partnerem do cukrárny, třeba ta inspirace přijde tam. Žlutý kámen dnes může posloužit jako amulet (Jantar). Dnes se můžete i dobrou zprávu dozvědět. Obecně začíná pro mnoho lidí dobré období, stačí tomu věřit, protože “všechno máme v hlavě“, a bude to tak.

Zima už je, to by mohlo způsobit problémy v dopravě, ale i letecké. Sněhu by někde mohlo být hodně.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Čtvrtek 7.12.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dnešní den přeje financím, tak toho je dobré využít. Ale současně je třeba dávat větší pozor než kdy jindy, aby vás o ně někdo rychlejší nepřipravil. Není dobré se vychloubat, dnes vám to budou obzvláště závidět ti méně schopní, či neschopní. Jinak super den na seznamování, tak kdo nechcete být sám, dejte se do toho. Je dobré využít všech možností a je jich dost. Dnes budete potkávat spíše lepší protějšky, tak to nebudete muset tolik třídit. Podpoří to karta „Velekněžka“, což znamená moudrost, dobrá rádkyně, dobrý obchod, plodnost, ale i rozhodnost. Je dobrý den i na uzdravení, určitě stojí za to minimálně vyzkoušet nějakou doporučenou očistnou kůru, vyzkoušet doporučené potravinové doplňky. A neškodí rozhýbat tělo, tím jsem přesvědčen, že rozhýbeme i mysl. A to se dnes hodí, protože co dnes započnete, bude mít dlouhého trvání a dojdete k úspěchu. Projekty, do kterých se pustíte, budou sice zkouškou naší síly a vytrvalosti, ale budou nakonec úspěšné.

Ten oheň vidím stále.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Středa 6.12.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Kdo včera nevyužil dobré energie na zbavení se „starého“, nemůže začít nic nového. A vše „nové“ má vždy přednost před „starým“. Proto nemůže nic nového začít. A dnešní den podporuje „začátky“ a nové projekty karta „Císař“ vše podporuje svojí silou a moudrostí.  Proto hrozí, že kdo se nezbavil „břemen starého“, může onemocnět, dokonce hrozí, že přijdete o majetek. To by mohlo být dostatečným varováním, abychom řešili problémy a řešili je včas. Oddalováním či neřešením problémů se jich rozhodně nezbavíme, naopak, jejich „tíha“ roste. To vědí dobře ti, co nereagovali na upomínky a dluh narostl mnohdy do neúnosných mezí. Naštěstí dnešní den „vládne Císař“, který pomůže svojí moudrostí opozdilcům a těm, kteří se přece jen na poslední chvíli rozhodli vyřešit svojí špatnou situaci. Pokud se neoddáte lenosti a pasivitě, „neutečte mimo reálný svět“, tak silnou vůlí a maximální energií jste schopni napravit chyby minulosti a „narovnat nerovnováhu“ dříve způsobenou. Pokud neutečete od problému a budete jej řešit se vší vážností a odpovědností, dojde k obratu k lepšímu. Energie karty „Císař“ vás bude chránit před všemi nepříznivými silami. Rozhodujícím faktorem bude zdravá míra pozitivní agresivity, která vás dovede do vysněného cíle.

Bohužel, zas někde vidím oheň.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?